Положення й умови EZ Pass

Ця програма EZ Pass («програма») діє з 31 березня 2014 року до 31 січня 2015 року з можливістю продовження або дострокового припинення компанією BlackBerry виключно з її власної ініціативи («термін програми»). Щоб узяти участь у програмі, ваша компанія або інша організація, від імені якої ви вповноважені діяти («Ви»), повинні мати діючий, розташований у приміщенні компанії сервер BlackBerry Enterprise Server («сервер BES»), а також погодитися з BlackBerry Limited або відповідною дочірньою компанією чи афілійованою особою, яка заключила угоду BlackBerry Solution License Agreement («ліцензійна угода BBSLA») з Вами («BlackBerry»), щодо умов і положень, які містяться чи згадуються у цьому документі.

Відповідно до викладених нижче положень і умов, В ході програми період, Ви маєте право зробити одноразовий запит на кількість безстрокових клієнтських ліцензій «Silver v12.0» для («ліцензії CALs») («ліцензії Program CALs»), яка може дорівнювати: (i) кількості Ваших наявних ліцензій BES CALs; (ii) кількості Ваших придатних активних ліцензій на керуваннямобільними пристроями («ліцензії MDM»), отриманих від інших постачальників MDM (включених у звіт «Gartner Magic Quadrant for MDM Software» для 2013 та 2014 років). Ви маєте надати достовірний знімок екрана щодо кількості таких ліцензій BES CALs та MDM. У рамках виконання замовлень передбачено проведення перевірки дотримання цих вимог, яка здійснюватиметься компанією BlackBerry; замовлення виконуватимуться, коли ліцензії Program CALs будуть доступні. Вимоги щодо припинення Вами користування Вашими наявними ліцензіями BES CALs або MDM немає.

Якщо Ви не маєте активної передплати на послуги технічної підтримки BlackBerry Technical Support Services («послуги BTSS»), Ви маєте право запитати послуги BTSS рівня «Advantage» для Ваших активних ліцензій Program CALs та Вашого сервера BES (версія 10.2 є мінімальною версією для обох), і така підтримка надаватиметься безкоштовно до 31 січня 2015 року. Завдяки цій підтримці Ви матимете цілодобовий телефонний доступ до експертів із мобільних пристроїв, наданий п'яти вказаним користувачам, а також до оновлень для програмного забезпечення BES упродовж безкоштовного періоду підтримки. Після завершення безкоштовного періоду підтримки з Вас стягуватиметься відповідна плата  за програмою «Annual Advantage BTSS» і відповідна плата за пристрої, залежно від кількості Ваших активних ліцензій CALs. Ціни та валюта залежатимуть від країни; податки сплачуються додатково. Якщо Ви не бажаєте продовжувати користуватися послугами BTSS після завершення безкоштовного періоду підтримки, Ви повинні скасувати своє замовлення в письмовій формі впродовж тридцяти (30) днів до 31 січня 2015 року; надання підтримки буде припинено 31 січня 2015 року. Нескасовані замовлення вважатимуться остаточними. Щоб зареєструватися для отримання безкоштовних послуг «Advantage BTSS», Ви повинні прийняти відповідні умови надання підтримки.

Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що: (i) ліцензії Program CALs, які не активовані на сервері BES версії 10.2 або пізнішої версії та не призначені відповідним пристроям до 1 липня 2015 року, автоматично скасовуються, і Ваше право на використання цих ліцензій Program CALs втратить чинність 1 липня 2015 року, отже, ці ліцензії не працюватимуть після цієї дати; (ii) відповідно до зазначеного вище, Ваше користування ліцензіями Program CALs регулюється положеннями й умовами ліцензійної угоди BBSLA для Вашої юрисдикції, а також іншими застосовними додатками. Актуальні умови ліцензійної угоди BBSLA та послуг Business Services BlackBerry для Вашої юрисдикції шукайте за адресою: www.blackberry.com/legal. У випадку будь-яких розбіжностей між положеннями й умовами цього документа та умовами BBSLA або Business Services BlackBerry застосовуватимуться умови й положення цього документа.

Ця пропозиція НЕ поширюється на пробні ліцензії BES Trial CALs та будь-які продукти, розміщені на сервері BES.

Ця програма втрачає чинність там, де суперечить законодавству, і може змінюватися, подовжуватися або достроково припинятися компанією BlackBerry виключно з її власної ініціативи. Крім того, програма діє лише в певних країнах.

Щоб продовжити процедуру замовлення ліцензій Program CALs і послуг BTSS рівня «Advantage» (за наявності відповідних умов), підтвердьте, що Ви прочитали ці положення й умови та згодні з ними, вибравши «Погоджуюся» нижче. Якщо Ви не бажаєте продовжувати процедуру замовлення або Ви не згодні з положеннями й умовами, клацніть «Не погоджуюся» нижче.